Panasonic SC-UA30E

Kód: 1711
€232,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
5.4.2023

Bezdrôtový reproduktor

Úžasne čistý a dynamický zvuk, ktorý by ste od takejto kompaktnej jednotky nikdy nečakali. Zariadenie SC-UA30 prináša kvalitný zvuk za každých okolností. Používajte ho v izbe, na terase alebo dokonca v garáži. Vychutnajte si príjemné chvíle s priateľmi, rodinou a hudbou.

ZMENA PREDSTAVY O ŽIVOTE S HUDBOU
Systém URBAN AUDIO bol nanovo navrhnutý a vďaka štýlovej zmene vzhľadu, úchvatnému zvuku a úžasným funkciám sa snaží dosiahnuť absolútnu dokonalosť. Nastal čas precítiť jednotlivé vlny emócií z každej noty. A posunúť hudbu vo vašom živote na úplne novú úroveň – pre vás aj vašich najbližších. Jediný elegantný hudobný zážitok – umožnite systému URBAN AUDIO priniesť do vášho života bohatú novú rezonanciu.

Hudba všade naokolo
Široké zvukové pole, ktoré zaplní celú miestnosť a funkcia Bluetooth Audio Link Zariadenie UA30 vytvára neuveriteľne široké zvukové pole a silné basy, ktoré zaplnia celú miestnosť, kdekoľvek sa nachádzate. Pripojenie Bluetooth navyše umožňuje vychutnať si dynamický zvuk počas počúvania hudby, sledovania športových prenosov alebo iných programov na televízore Panasonic. Dokonca môžete nastaviť hlasitosť pomocou diaľkového ovládača televízora.

Poriadne to roztočte
AIRQUAKE BASS Robustné basy a rezonancia potrebné na zaručenie skvelej párty ešte viac zosilnil systém s bass-reflexom. Dva porty produkujú zvuk bez straty zvukovej rezonancie vytváranej za jednotkou basového reproduktora. Tým sa ešte viac zosilňujú basy a vytvára sa silný zážitok z chvenia vzduchu.

Buďte mobilní
Ľahko sa prenášajúce zariadenie Kompaktný jednoliaty dizajn s rukoväťami na oboch stranách zaručuje jednoduchú prenosnosť a nerušené počúvanie hudby kdekoľvek – vonku na terase aj v garáži. Ak sa chcete zabaviť s rodinou a priateľmi, zariadenie UA30 je na to ako stvorené!

Spríjemnite si život
Modré líniové osvetlenie Stredové modré líniové osvetlenie vytvára v miestnosti skvelú atmosféru a zaručuje špeciálny zážitok.

Párty nikdy nekončí
Aplikácia Panasonic MAX Juke* Pomocou aplikácie Panasonic MAX Juke sa do zariadenia UA30 ľahko prenáša hudba z vášho smartfónu alebo telefónov vašich priateľov. Funkcie zahŕňajú výber titulov na požiadanie a zmiešané prehrávanie. Ovládajte hlasitosť a ekvalizér zo smartfónu a vychutnávajte si hudbu vďaka novému pocitu slobody. Skladby môžete prehrávať z pamäte USB prostredníctvom funkcie Jukebox Request. * Aplikácia Panasonic MAX Juke vyžaduje smartfón kompatibilný s bezdrôtovou technológiou Bluetooth® (systém Android™ 2.3 alebo novší). • Slovné označenie a logá Bluetooth® sú registrované ochranné známky, ktoré vlastní spoločnosť Bluetooth SIG, Inc., a akékoľvek používanie týchto známok spoločnosťou Panasonic Corporation sa uskutočňuje na základe licencie. Ostatné ochranné známky a obchodné názvy sú majetkom príslušných vlastníkov. • Google Play a logo Google Play sú ochranné známky spoločnosti Google LLC.

Zaspievajte si dosýta
Kompletné karaoke Zariadenie UA30 vám umožní vychutnávať si domáce karaoke nielen s jedným, ale až s dvoma konektormi na mikrofón, takže môžete zapojiť dva mikrofóny a zaspievať si s priateľmi duetá. Spievanie uľahčujú rôzne funkcie ako Vocal Cancel, Key Control, Tempo Control*, BGM Level Control a Mic EQ. Funkcia ozveny zas vytvára skvelé efekty pri spievaní karaoke. * Funkciu Tempo Control možno používať s jednotkou USB. • Funkciu karaoke možno používať so všetkými zdrojmi zvuku.

Typ zosilňovača: Digitálny zosilňovač (monofónny)
Celkový výkon RMS v stereofónnom režime: 300W
Predný kanál (obidva kanály budené): 150 W na kanál (4 ohmy, 1 kHz, 30 % THD)
Celkový výkon PMPO

Detailné informácie

Podrobný popis

Vlastnosť Hodnota
Výkon (RMS) 300 W
Subwoofer Áno
Bluetooth Áno
Pripojenie USB
Ovládanie hlasitosti Áno
Bassreflex Áno
Výstup na slúchadlá Nie
USB Áno
Prehráva z USB MP3
WiFi Nie
Výška 60,6 cm
Šírka 26,5 cm
Hĺbka 27,2 cm
Farba Čierna
Hmotnosť 8 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Bezdrôtové reproduktory
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: