Klimatizácia Midea MSAGAU-09HRFNX/MOX102-09HFN8 XtremeSave

Kód: MSAGAU-09HRFNX
€799 –3 %
Elektrocity Klimatizácia Midea MSAGAU-09HRFNX/MOX102-09HFN8 XtremeSave
€799 –3 % €775,03
Vypredané

VRÁTANE MONTÁŽE - v prípade ak si žiadate bez montáže, prosím informujte sa na info@elektrocity.sk, +421 951 548 424 

Prinášame už na väčšinu výrobkov 5 ročnú záruku. Pre dlhšiu životnosť klimatizácie pripomíname zákazníkom pravidelný servis ich klimatizácie.

Nástenná klimatizácia Midea Xtreme Save MGX-09-SP

Midea Xtreme Save ako jedna z noviniek uvedených na trh v roku 2021 vyniká vysokou energetickou účinnosťou vďaka novému riadiacemu algoritmu a vysokofrekvenčnému invertoru Quattro. Ten prináša hneď niekoľko funkcií umožňujúcich úsporu energie, ako je napríklad nočný režim alebo funkcia GearShift. Ponúka tiež možnosť využiť WiFi či aplikáciu Smart Home, aby ste mohli jednotku ovládať pomocou smartfónu. K dispozícii je ako mono-split sada pre jednu izbu alebo ako multi-split systém pre klimatizáciu niekoľkých miestností s jednou vonkajšou jednotkou.
Ušetrite peniaze a zabudnite na starosti s vysokou spotrebou energie vďaka ekologickému režimu SmartSave od spoločnosti Midea. Jednoducho zapnite klimatizáciu Midea a nastavte režim na energeticky výhodný nočný režim. Vďaka ultranízkej spotrebe energie si teraz môžete vychutnať pokojný spánok.

Vychutnajte si pohodlie, ktoré si Vás získa

Vďaka precíznemu ovládaniu mikročipu invertora Quattro klimatizácia Midea dokáže ľahko udržiavať požadovanú teplotu zmenou otáčok kompresora bez toho, aby sa opakovane zapínal a vypínal. To umožňuje zachovať v interiéri stabilnú teplotu s minimálnou odchýlkou +/- 0,5°C. Neprekonateľný Turbo Režim zase umožňuje kompresoru dosiahnuť maximálnu frekvenciu v zlomku okamihu (57Hz do 6s) už krátko po štarte, pričom ponúkne výkonné chladenie.

Inteligentné ovládanie a prepracovaný algoritmus

Nech už ste kdekoľvek, pomocou aplikácie Smart MideaAir si môžete pripraviť pohodlný domov aj na diaľku. Spustite klimatizáciu už na ceste domov a vychutnajte si príjemne chladný vzduch v okamihu, ako vstúpite do dverí.
Inovatívny režim SmartSave od spoločnosti Midea využíva 4. algoritmus precízneho riadenia invertora Alpha Energy Chip, ktorý umožňuje presnejší príjem signálu, precízne spracovanie údajov, predvídanie a rýchle zasielanie pokynov kompresoru. Vďaka tomu invertorový kompresor pracuje efektívnejšie, šetrí energiu a poskytuje dokonalé pohodlie vo vašej domácnosti.

Spoľahlivá a odolná klimatizácia

Antikorózna hydrofilná špirála Gold Fin účinne zabraňuje množeniu a šíreniu baktérií. Unikátna povrchová úprava je odolná voči slanému vzduchu, dažďu a ďalším korozívnym vplyvom. Vonkajšia jednotka je tiež vybavená ohrevom kondenzačnej vaničky, ktorá zabraňuje zamrznutiu počas vykurovania aj v extrémnych podmienkach.
Okrem základného vybavenia existuje aj verzia Xtreme Save Pro, ktorá už disponuje aj UV sterilizáciou. S jej pomocou sa sterilizuje ventilátor vo vnútri klimatizácie, čím dochádza k odstráneniu baktérií a vírusov.

Hlavné výhody Midea Xtreme Save:

 Gear Shift – umožňuje nastavenie prevádzkového výkonu kompresora na 50 %, 75 % alebo 100 % pre priamu reguláciu spotreby energie
 Samočistenie - udržuje vnútornú jednotku klimatizácie čistú a zabraňuje množeniu baktérií
 Flash Cooling - poskytuje okamžitý chlad a generuje silné prúdenie chladného vzduchu v extrémne krátkom čase
 Antikorózny náter výmenníka tepla Gold Fin - účinne zabraňuje množeniu baktérií a zároveň zlepšuje prenos tepla do vnútornej jednotky.
 Smart diagnostika - automatické monitorovanie chýb, ktoré v ranom štádiu detekuje a diagnostikuje 97 typov parametrov a upozorní vás prostredníctvom aplikácie cez smartfón.
 Follow Me - zabudovaný teplomer v diaľkovom ovládači komunkuje priamo s jednotkou aby nastavená teplota bola dodržená na správnom mieste.
 Tichý režim - ventilátor vnútornej jednotky pracuje pri veľmi nízkych otáčkach, čím sa výrazne znižuje hlučnosť.
 Vyhrievanie kondenzačnej vaničky - umožní bezprovlémové a spoľahlivé vykurovanie aj pri extrémne nízkych teplotách.

Detailné informácie

Podrobný popis

rozloha miestnosti Rozloha miestnosti

65 m2

chladiaci vykon  Chladiací výkon 2,80 kW

vykurovaci vykon   Vykurovací výkon

2,90 kW

energeticka trieda   Energetická trieda

A++

vzduchovy filter  Vzduchový filter

Prachový filter

d  SEER/SCOP

7,00/ 4,20

Vnútorná jednotka MSAGBU-09HRFNX

 
s  Rozmer (ŠxVxH) 726 x 291 x 210 mm
 w Hmotnosť 8 kg
s  Hlučnosť 22-37 dB
napojenie klimatizacie   Napájanie vnútornej jednotky 230V - cez vonkajšiu
Vonkajšia jednotka MOX102-09HFN8  
a  Rozmer (ŠxVxH) 720 x 495 x 275 mm
w  Hmotnosť 24 kg
a  Hlučnosť 62 dB(A)
napojenie klimatizacie  Napájanie vonkajšej jednotky 230V / C 10A
priemer potrubia  Priemer potrubia (kvapalina/plyn) 6,35 / 9,52 mm
predplnene chladivo  Predplnené chladivo  R32

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: