ER-GY60-H503 zastrihávač PANASONIC

Kód: 1411
€96
Skladom
Môžeme doručiť do:
31.3.2023

ER-GY60 Na úpravu brady a ochlpenia tela, precízne a bezpečné zastrihnutie podľa všetkých požiadaviek
Osviežte starostlivosť o vlasy pomocou zastrihávača i-SHAPER a vychutnajte si dokonalú kontrolu pri úprave brady a ochlpenia tela. Či už chcete na brade vytvárať ostré línie a detaily, alebo odstraňovať ochlpenie v chúlostivých oblastiach, i-SHAPER sa ľahko používa, je efektívny a šetrný k pokožke.
Inovatívna konštrukcia tvaru I
Inovatívny a štýlový i-SHAPER pomáha vytvárať požadovaný štýl a dosahovať presné výsledky, pretože jeho jedinečný dizajn pripomína rovné holiace strojčeky používané u holičov – vďaka tomu je ľahké vytvárať brady s ostrými líniami. Tiež ho môžete jednoducho použiť na odstránenie nežiaducich chĺpkov na tele, a to aj na citlivých a ťažko dostupných miestach.
Jedinečný tvar písmena V pre citlivé oblasti
Chcete bezpečne odstrániť nežiaduce chĺpky na tele a dosiahnuť mimoriadne hladké výsledky? Naša špeciálne navrhnutá hlava tvaru V dokáže účinne bojovať proti nežiaducemu ochlpeniu na tele aj na tých najchúlostivejších miestach, zatiaľ čo 2 mm nástavec na ochranu pokožky pri tom ochraňuje vašu pokožku.
Technológia čepieľky chrániacej pokožku je šetrná k pokožke
Ostrie pevnej čepieľky vyrobenej pomocou najmodernejšej japonskej technológie je široké a okrúhle, takže dráždenie pokožky je minimálne. Medzierky na pevnej čepieľke sú úzke, takže sa do nich pokožka dostane len ťažko.
Ultratenká čepieľka na presný a opatrný styling
i-SHAPER umožňuje vytvoriť akýkoľvek štýl brady podľa vašich požiadaviek. Vďaka ultratenkej a ostrej čepieľke, ktorá dokáže zastrihávať na extrémne krátku dĺžku 0,1 mm*, je tvarovanie jednoduché a môžete takto vytvárať presné línie a detailne zastrihávať. *Hrúbka pevnej čepieľky je 0,1 mm.
Hrebeňový nástavec pre chlpy na tvári rôznych dĺžok
Hrebeňový nástavec s 20 nastaveniami dĺžky od 0,5 mm* do 10 mm (v intervaloch po 0,5 mm) umožňuje jednoducho dosiahnuť akýkoľvek vzhľad, po ktorom túžite. Jednoducho kliknete na otočný ovládač dĺžky a môžete zastrihávať. *Dĺžka bez nástavca: 0,5 mm
Tvarujte malé oblasti s naším nástavcom na precízne zastrihnutie
Úprava chúlostivých oblastí, či už holenie pod perami, alebo úprava tenkých fúzov, nie je pre i -SHAPER žiadnym problémom pri použití 10 mm nástavca na precízne zastrihnutie. Použite ho na vytvorenie dokonalých bokombrád, úpravu oblasti pod perami a ďalšie.
Hrebeňový nástavec na precízne zastrihávanie ochlpenia tela
Upravte svoj vzhľad tak, aby vyhovoval vášmu štýlu. S 10 prispôsobiteľnými nastaveniami dĺžky od 3 mm do 12 mm si môžete prispôsobiť vlasy podľa svojich požiadaviek.
Vodotesná konštrukcia na zastrihávanie a čistenie namokro aj nasucho
Táto robustná a vodotesná konštrukcia umožňuje zastrihávanie namokro alebo nasucho a dá sa používať v sprche. Zariadenie udržíte po použití čisté a hygienické jednoduchým umytím vodou.* *Zastrihávač naolejujte pred aj po použití.
Odkaz kvality tradícia inovácií
Spoločnosť Panasonic rozvinula japonské umenie výroby výnimočne ostrých a robustných mečov a využitím najmodernejšej technológie vyvinula čepieľky vynikajúcej kvality. Každý zastrihávač je vybavený tým najlepším, čo ponúkajú japonskí remeselníci, vďaka čomu poskytuje dlhotrvajúcu odolnosť a ostrú presnosť strihu na precízny styling.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vlastnosť Hodnota
Napájanie Sieť/Aku
Počet nadstavcov 4
Určené na Vlasy/Fúzy
Počet nast. dĺžky 30
Doba prevádzky (aku) 50 min
Výška 20,4 cm
Šírka 3,3 cm
Hĺbka 4,7 cm
Farba Čierna

Dodatočné parametre

Kategória: Malé spotrebiče
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: