Apple AirPods 2021 s MagSafe nabíjacím puzdrom MME73ZM/A

Kód: 1810
€222,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.3.2023

Úplne nový dizajn
Ľahké slúchadlá AirPods sa do ucha nasadzujú pod uhlom, ktorý umožňuje dokonalé prispôsobenie a presnejšie ovládanie zvuku. Stopka je o 33 % kratšia ako u druhej generácie slúchadiel AirPods a je vybavená snímačom tlaku, ktorý uľahčuje ovládanie hovorov a prehrávanie hudby.
Priestorový zvuk s dynamickým snímaním polohy hlavy
Vďaka všesmerovému zvuku je hudba, televízne programy a filmy ešte viac pohlcujúce a ponúkajú pôsobivý trojrozmerný zvuk. Gyroskop a akcelerometer slúchadiel AirPods spoločne sledujú pohyby hlavy, takže si budeš pripadať ako uprostred hudby a filmových scén.
Adaptívna ekvalizácia
Slúchadlá automaticky prispôsobia hudbu tvaru vašich uší. Mikrofóny smerujúce dovnútra vnímajú, čo počúvate, a podľa toho upravujú nízke a stredné frekvencie, takže každá skladba znie bohato a detailne.
Dlhšia životnosť batérie
AirPods tretej generácie majú až o hodinu dlhšiu výdrž batérie ako druhá generácia, takže na jedno nabitie vydržia až 6 hodín počúvania alebo až 4 hodiny hovoru. Vďaka vylepšenému senzoru pokožky sa slúchadlá AirPods zapnú a vypnú vždy presne vo chvíli, keď ich potrebujete, takže zbytočne nevybíjate batériu. Stačí 5 minút nabíjania a môžete počúvať hudbu alebo hovoriť približne hodinu. A nabíjačka MagSafe, ktorá je kompatibilná so zásuvkovými aj bezdrôtovými nabíjačkami MagSafe, vydrží napájať slúchadlá viac ako 30 hodín.
Odolnosť voči potu a vode
Slúchadlá AirPods aj nabíjačka MagSafe sú vodeodolné podľa normy IPX4, takže sa nemusíš báť dažďa ani náročného tréningu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vlastnosť Hodnota
Druh TWS
Mikrofón Áno
Bezdrôtové nabíjanie Áno
Typ konštrukcie Špunty

Dodatočné parametre

Kategória: Slúchadlá do uši
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.19 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: